Bel ons

Aanbod te koop | Allure Real Estate

1875 1 Enlarge 1875 2 Enlarge 1875 3 Enlarge 1875 4 Enlarge 1875 5 Enlarge 1875 6 Enlarge 1875 7 Enlarge 1875 8 Enlarge 1875 9 Enlarge 1875 10 Enlarge 1875 11 Enlarge 1875 12 Enlarge 1875 13 Enlarge 1875 14 Enlarge 1875 15 Enlarge 1875 16 Enlarge 1875 17 Enlarge 1875 18 Enlarge 1875 19 Enlarge 1875 20 Enlarge 1875 21 Enlarge 1875 22 Enlarge 1875 23 Enlarge 1875 24 Enlarge 1875 25 Enlarge 1875 26 Enlarge 1875 27 Enlarge 1875 28 Enlarge 1875 29 Enlarge 1875 30 Enlarge 1875 31 Enlarge

Omschrijving

slaapkamers 3
badkamers 2
woonoppervlakte 416 m²
Totale oppervlakte 2702 m²
garage 3

Residentieel gelegen luxe villa nabij het centrum van Heide-Kalmthout met o.a. 3 slaapkamers, 2 badkamers, bureel, inpandige garage voor 3 wagens en grote bergzolders. De villa is opgetrokken in hoogwaardige kwalitatieve materialen en omgeven door een fraai aangelegde tuin. Zowel de villa als de tuin verkeren in top staat.


Gelijkvloers
Centraal gesitueerde inkomhal met achtergelegen vestiairehoek en toilet, de hal loopt door naar beide zijdes van de voorzijde van het huis. Links bevindt zich de ruime living met videruimte en mezanine die de kamer een extra ruimtelijk gevoel geeft, de living is onderverdeeld in 2 zithoeken, waarvan 1 bij de openhaard voorzien van een cassette en een eetplaats. Aansluitend een leefkeuken met gezellige ontbijthoek en keuken in landelijke stijl voorzien van alle hedendaagse inbouwapparatuur en een granieten werkblad.
Rechts van de inkomhal is een bureauruimte, een wasplaats met een veelheid aan ingemaakte kasten, een achterinkom met bergkast en aansluitend een grote inpandige garage met plaats voor 3 wagens met 3 automatische poorten.
De gehele verdieping is op een marmeren vloer voorzien van vloerverwarming, alleen de garage is op een keramische tegelvloer.

 

1e verdieping
Via een trap in de inkomhal toegang tot de nachthal op de eerste verdieping die aan de ene zijde uitgeeft op de masterbedroom bestaande uit een slaapkamer, een dressingruimte en een badkamer met een ligbad, lavabo en toilet. Aan de andere zijde van het huis zijn nog 2 ruime slaapkamers en een 2e badkamer met douchecabine en lavabo en een apart toilet.
De gehele verdieping is op visgraatparket, de badkamers op tegelvloer voorzien van vloerverwarming. 

 

Zolder
Er zijn 2 grote zolderruimtes aanwezig, beiden bereikbaar middels een vlizotrap. 1 volledig afgewerkte zolderruimte op laminaat boven de garage en 1 bergzolder op betonnen vloer boven de woning.   

 

Kruipruimte
Onder de gehele villa bevindt zich een kruipruimte, alleen de garage is op volle grond.

 

Tuin
De villa is omgeven door een fraai aangelegde en zeer goed onderhouden tuin met voor het huis een “binnenplein” met fontein, ruime parkeervoorzieningen op eigen terrein, een tuinprieel en terrassen aan de achterzijde van het huis in natuursteen en kleiklinkers. De tuin is voorzien van een uitgebreid irrigatie en drainage systeem (putboring, minizuivering, …) en tuinverlichting. Geheel omheind voorzien van automatische toegangspoort en gastenpoort.

 

Bijzonderheden
- Goed gelegen, rustig in het groen en zowel nabij de Kalmthoutse Heide als de dorpskern van Heide met winkels, scholen en treinstation.
- Luxe villa in tijdloze stijl, opgetrokken in kwalitatieve en duurzame materialen en zeer goed onderhouden.
- Recente CV installatie op gas.
- Zolders die eventueel nader kunnen worden ingericht.

 

 

 

 

 

details

Algemene info

Type
Villa
Prijs
€ 1.099.000
Adres
Fazantenlaan 25, 2920 Kalmthout
Bebouwing
Open
Bouwjaar
1998
Bewoonbare oppervlakte
416 m²
Oppervlakte grond
2702 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Parkings (binnen)
3

Informatieplicht

EPC
269 kW/m²
EPC categorie
C
Certificaat elektriciteit
Ja, niet conform AREI
Kadastraal inkomen
5277
Stedenbouwkundige bestemming
Woonpark
Stedenbouwkundige vergunningen
Ja
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Risicozone voor overstromingen
Nee
G-score
Klasse A
P-score
Klasse A

Foto's

Omgeving

Wij zijn actief in regio Kalmthout

Regio Kalmthout

Kalmthout heeft een oppervlakte van ongeveer 6000 ha, telt 18.000 inwoners en bestaat uit vijf wijken: Centrum, Dorp-Heuvel, Achterbroek, Nieuwmoer en Heide.

Helemaal geprikkeld door deze leuke woning?

Contacteer ons voor meer info of een afspraak

Vergelijkbare panden

Onze kantoren



Vraag je gratis schatting aan