OPEN HUIS
Zaterdag 14 oktober tussen 11u - 13u.
(Inschrijving niet verplicht)
Op zoek naar een karakteristieke villa met volwaardig bijgebouw en dubbele garage, kelderverdieping, …op een perceel van 886 m², residentieel gelegen in het centrum van Essen? Laat je verrassen door dit eigenzinnig pareltje!
Deze architecturale villa is op en top onderhouden, en hoogwaardig afgewerkt tot in de kleinste details!
Gelijkvloers
Uitnodigende inkomhal met gesloten garderobewand en royaal gastentoilet, half ronde trap naar de verdieping. De typische ronde vormen als scheiding tussen de verschillende leefruimtes geven de woning een karakteristieke uitstraling. Aan de straatzijde bevindt zich de ruime, sfeervolle eetkamer met een prachtig uitzicht .
Tevens bevindt zich een ingebouwd bureau in deze ruimte.
Tussen deze eetkamer en de living aan de achterzijde bevindt zich de zeer complete, mooi afgewerkte keuken. Aan de keuken is nog een praktische berging.
De grote leefruimte is heel licht door de grote glaspartijen, en volledig op de tuin gericht. De moderne (gas)open haard is een blikvanger. Naast de woonkamer nog een kleine serre, rechtstreeks verbonden met de leefruimte.
De Noorse leistenen vloeren in de hal, keuken en eetkamer geven extra klasse.
Door het gehele huis worden de vele lichtpunten, stopcontacten en elektrisch bedienbare gordijnen, aangestuurd door domotica, grotendeels op afstandsbediening.
1ste verdieping
De ronde, brede trap leidt naar de overloop waar alle ruimtes op aan sluiten.
Er bevinden zich drie slaapkamers en twee badkamers, en een praktische wasruimte. Één badkamer met douche ,wastafel en toilet tussen twee kinderkamers.
De master bed room (met balkon en met zicht op de tuin) is met 11 meter breedte zeer royaal, beschikt over een inloopdressing, open haard, tv, en airco. De grote badkamer is ensuite en is ingericht met dubbele wastafels, toilet , inloop douche en een rond bad.
Zolder
De grote zolder is bereikbaar met een vlizotrap en heeft twee dakramen.
Hier bevindt zich de kachel voor de cv en de installatie voor de ventilatie.
Kelderverdieping
Vanuit de hal beneden, komt men in een aparte zij-ingang met een uitgang naar buiten. Daarin bevindt zich de entree naar de kelder. Hierdoor is het mogelijk om de kelder een eigen toegang te verlenen, buiten de rest van het huis. De royale kelderverdieping heeft vele mogelijkheden (kantoorruimte, hobby,…) met ramen naar buiten en voorzien van vloerverwarming. In de kelder bevinden zich alle aansluitingen van water, stroom ,afvoer om een complete woon/ werkruimte te creëren.
Tuin en bijgebouw
Mooi aangelegde tuin met ruime terrassen, vijver en waterpartijen (rvs). Het terras achteraan is uitgerust met een grote elektrische bediende parasol bestaande uit twee zonneschermen.
Vanuit de serre loopt een brede pergola (begroeid met blauwe regen) naar het bijgebouw met dubbele garage.
Het bijgebouw is zeer compleet uitgerust: woon/slaapruimte, keukenblok, douche en wc. de glazen wanden kunnen volledig opengeschoven worden. Een zalige plek in alle seizoenen.
Aansluitend bevindt zich de dubbele garage met aparte werkruimte (mobiele werkbank) en technische ruimte (aparte cv-ketel, onlangs vernieuwd). Bij de garage is er meer dan genoeg ruimte voor parking en draairuimte.
De tuin is volledig omheind en wordt afgescheiden van de oprit met automatische bedienbare poort.
Verdere bijzonderheden: