Mooi gerenoveerd dak appartement (ca. 130 m2) met o.a. 2/3 slaapkamers, 1 badkamer, grote open videruimte (bureel/ 3e slk) en 2 terrassen op een fraai parkdomein op wandelafstand van het centrum van Kapellen.
Indeling:
Inkomhal op parket met gastentoilet in Mortex en stalen beglaasde deur naar de living. Aangename lichte living met openhaard op...
Mooi gerenoveerd dak appartement (ca. 130 m2) met o.a. 2/3 slaapkamers, 1 badkamer, grote open videruimte (bureel/ 3e slk) en 2 terrassen op een fraai parkdomein op wandelafstand van het centrum van Kapellen.
Indeling:
Inkomhal op parket met gastentoilet in Mortex en stalen beglaasde deur naar de living. Aangename lichte living met openhaard op parket met grote raampartij naar het terras en uitkijkend over het parkdomein. Open nieuwe keuken voorzien van alle hedendaagse inbouwapparatuur en een deur naar het terras.
Via de living toegang tot een slaapkamer op parket met schuifdeur naar het terras. De Masterbedroom is vanuit de nachthal bereikbaar, ook deze kamer is op parket en heeft directe toegang tot het terras, aanpalende nieuwe badkamer in Mortex met inloopdouche en dubbele lavabo in meubel.
Middels een stalen trap in de inkomhal toegang tot de open en lichte videruimte die in open contact staat met de living, ideaal als bureel / hobbyruimte of 3e slaapkamer. Daarnaast is er nog een bergruimte.
Het appartement beschikt over 2 terrassen, 1 aan de voorzijde van het gebouw (ca. 8,5 m2) waar de slaapkamers op uitgeven en 1 aan de achterzijde (ca. 17 m2) dat vanuit de living en keuken bereikbaar is, beide terrassen beschikken ook over een ruime berging.
Autostaanplaats en berging: bij het appartement hoort een ruime ondergrondse autostaanplaats en een berging, deze dienen verplicht mee aangekocht te worden voor € 20.000.
Bijzonderheden:
- Het appartement is gelegen in een gebouw aan de voorzijde van domein “Wilaard” op wandelafstand van het centrum.
- De maandelijkse vaste kosten voor o.a. onderhoud van het appartementsblok en de tuin bedragen € 250,-
- In de keuken is mogelijkheid voor het plaatsen van wasmachine en droogkast, alternatief is in de berging aan het terras.
- Elektra is vernieuwd en goed gekeurd.